Świat w tekturce wycinany ...

czwartek, 14 sierpnia 2014

Morskie opowieści

Na wakacje jeździmy w to samo miejsce od 10 lat.
Do tej samej miejscowości nad morzem, do tych samych gospodarzy.
Jeździliśmy tam zanim urodziły się nasze córki, teraz jak są z nami od ładnych kilku lat, odkrywamy razem uroki tych cudnych okolic.
Z okazji okrągłej rocznicy wakacyjnych wojaży, nasza pani gospodyni dostała tematyczną, morską kartkę, przygotowaną przeze mnie jako specjalny, rocznicowy podarunek.
Jako że typowych morskich papierów w domu nie miałam, kartka powstała z papierów Primy z kolekcji The princess. Kolory papierów są ciepłe, delikatne i moim zdaniem idealnie nadają się na słoneczną pracę.
Zdjęcia robione w świetle zachodzącego słońca.Klimat morskiej bryzy nadałam kartce dodając jej odrobinę gesso oraz połyskujących drobinek brokatu.


Nie mogło się obyć oczywiście bez tematycznych tekturek Anemone.
Rozgwiazda, koralowiec i latawiec idealnie pasują do kartki.Do tego odrobina sznurka, znalezione na plaży odłamki koralowca, drobniutkie muszelki i bursztyny. 


Mewa przysiadła na morskich falach :)

 
 
 

Serdecznie Was pozdrawiam i mam nadzieję, że zainspirowałam Was choć trochę do tworzenia kartek w morskich klimatach :)
Asia

W sklepie kupicie:
http://www.scrapek.pl/pl/p/Inne-stwory-rafy/8939http://www.scrapek.pl/pl/p/Princess-Ava/8788http://www.scrapek.pl/pl/p/Princess-Ella/8791               
http://www.scrapek.pl/pl/p/Glitter-Glue-Star-dust/7391http://www.scrapek.pl/pl/p/Latawce/8370http://www.scrapek.pl/pl/p/Gesso-Biale/7492       

http://www.scrapek.pl/pl/p/Hello-Pastel/8774


1 komentarz:

  1. Piękna praca- wakacyjne wspomnienia zostały oddane prześlicznie .

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za odwiedziny na naszej stronie i pozostawiony komentarz :)